Telefónny zoznam SRZ Rada Žilina – Výrobné strediská

Kontakty na vedúcich stredísk

telzoz_idtelzoz_cotelzoz_utvartelzoz_utvar_strongMENOE-MAILFAXTELEFÓNMOBIL
25 stre Trstená TRSTENÁ Ing. František Štefanides
vedúci
stefanides@srzrada.sk +421 43 539 25 81 +421 918 711 528
26 stre Košarovce KOŠAROVCE Ing. Peter Makara
vedúci
makarap@srzrada.sk +421 918 711 533
27 stre Brzotín BRZOTÍN Ing. Bohuš Cintula
vedúci
cintula@srzrada.sk +421 948 339 759
28 stre Kľúčovec KĽÚČOVEC Peter Dobrý
vedúci
dobry@srzrada.sk +421 31 554 11 78 +421 918 711 529
29 stre Malé Zálužie MALÉ ZÁLUŽIE Andrej Žitnay
vedúci
zitnay@srzrada.sk +421 37 789 40 73 +421 918 711 530
30 stre Lučenec LUČENEC Miloslav Klučiar
vedúci
kluciar@srzrada.sk +421 47 433 39 83 +421 918 711 532
31 stre Paríž - Ľubá PARÍŽ - ĽUBÁ Csaba Gyürky
vedúci
gyurky@srzrada.sk +421 918 711 540
32 stre Slovianska dolina SLOVIANSKA DOLINA Karol Kováčik
vedúci
kaio@inmail.sk +421 43 429 41 50 +421 918 711 535
33 stre Uzovská Panica UZOVSKÁ PANICA Ing. Roman Mesiarik
vedúci
mesiarik@srzrada.sk +421 47 569 62 02 +421 918 711 537
34 stre Nové Zámky NOVÉ ZÁMKY Juraj Vitek
vedúci
vitek@srzrada.sk +421 35 642 06 78 +421 918 711 531
35 stre Bytča BYTČA Viktor Bielik
vedúci
bielik@srzrada.sk +421 41 553 37 75 +421 918 711 539
36 stre Považská Bystrica POVAŽSKÁ BYSTRICA Branislav Hraško
vedúci
hrasko@srzrada.sk +421 42 432 59 17 +421 918 903 648
37 stre Svit SVIT Pavol Hurčala
vedúci
palo.hurcala@gmail.com +421 917 925 937
38 stre Klietkový chov Liptovská Mara KLIETKOVÝ CHOV LIPTOVSKÁ MARA Ing. Ján Gulas
vedúci
gulas@srzrada.sk +421 907 726 889


Top