Telefónny zoznam SRZ Rada Žilina – Výrobné strediská

Kontakty na vedúcich stredísk

telzoz_idtelzoz_cotelzoz_utvartelzoz_utvar_strongMENOE-MAILFAXTELEFÓNMOBIL
325 stre Trstená TRSTENÁ František Grzanka
vedúci
grzanka@srzrada.sk +421 43 539 25 81 +421 918 711 528
326 stre Košarovce KOŠAROVCE Ing. Peter Makara
vedúci
makarap@srzrada.sk +421 918 711 533
327 stre Brzotín BRZOTÍN Ing. Bohuš Cintula
vedúci
cintula@srzrada.sk +421 948 339 759
328 stre Kľúčovec KĽÚČOVEC Peter Dobrý
vedúci
dobry@srzrada.sk +421 31 554 11 78 +421 918 711 529
329 stre Malé Zálužie MALÉ ZÁLUŽIE Andrej Žitnay
vedúci
zitnay@srzrada.sk +421 37 789 40 73 +421 918 711 530
330 stre Lučenec LUČENEC Miroslav Žilák
vedúci
zilak@srzrada.sk +421 47 43 33 983 +421 918 711 532
331 stre Paríž - Ľubá PARÍŽ - ĽUBÁ Csaba Gyürky
vedúci
gyurky@srzrada.sk +421 918 711 540
332 stre Slovianska dolina SLOVIANSKA DOLINA Karol Kováčik
vedúci
kaio@inmail.sk +421 43 429 41 50 +421 918 711 535
333 stre Uzovská Panica UZOVSKÁ PANICA Ing. Roman Mesiarik
vedúci
mesiarik@srzrada.sk +421 47 569 62 02 +421 918 711 537
334 stre Nové Zámky NOVÉ ZÁMKY Ján Marko
vedúci
markonz@srzrada.sk +421 35 642 06 78 +421 918 711 531
335 stre Bytča BYTČA Viktor Bielik
vedúci
bielik@srzrada.sk +421 41 553 37 75 +421 918 711 539
337 stre Svit SVIT Pavol Hurčala
vedúci
palo.hurcala@gmail.com +421 917 925 937
338 stre Klietkový chov Liptovská Mara KLIETKOVÝ CHOV LIPTOVSKÁ MARA Ing. Matúš Plauter
vedúci
plauter@srzrada.sk +421 948 907 264


Top