AGROKOMPLEX 2018 – Pozvánka

Vážení rybári a členovia SRZ,

Slovenský rybársky zväz – Rada Žilina si Vás touto cestou dovoľuje pozvať na medzinárodnú poľnohospodársku a potravinársku výstavu AGROKOMPLEX 2018, ktorá sa bude konať v dňoch 16.08.2018 – 19.08.2018 v Nitre.

Už tradične sa Slovenský rybársky zväz bude prezentovať aj v tomto roku, pričom počas štyroch dní výstavy sa na Vás budú tešiť naši zamestnanci, s ktorými budete môcť diskutovať na rôzne témy s rybárskou tématikou.

Náš stánok môžete navštíviť v dňoch 16. až 18. augusta v čase od 9.00 do 18.00 hod. a dňa 19. augusta v čase od 9.00 do 17.00 hod. v pavilóne M2 na prízemí.  Okrem stánku Slovenského rybárskeho zväzu sa budete môcť pokochať aj pohľadom na sladkovodné ryby žijúce na Slovensku, ktoré budú plávať vo veľkokapacitnom akváriu umiestnenom na prívese kamiónu. V našom stánku Vám bude k dispozícii rybársky trenažér na zdolávanie sladkovodných aj morských rýb a budete si môcť taktiež zakúpiť suveníry s rybárskou tématikou.

Novinkou bude aj vonkajší sprievodný program, ktorý bude zabezpečovať Slovenský rybársky zväz v exteriéri pri jazierku v areáli výstaviska, kde si návštevníci budú môcť vyskúšať rybolovnú techniku – nahodiť rybárskym prútom na terče, či vyskúšať lov živých rýb. Vonkajší program bude prebiehať 17. – 18.8.2018.

V stánku budú prítomní Ing. Javor – tajomník SRZ, RSDr. Boroš – prezident SRZ.

Okrem štatutárnych zástupcov Vám budú k dispozícií zamestnanci Sekretariátu Rady Slovenského rybárskeho zväzu z odboru výroby a tečúcich vôd.

Viac informácii nájdete tu: https://www.agrokomplex.sk/vystavy/agrokomplex-2018

Tešíme sa na Vás,

Petrov Zdar!