19. časť relácie „Na rybách – Petrov zdar“

Vážení rybári a členovia Slovenského rybárskeho zväzu,

dovoľujeme si Vás upozorniť na blížiacu sa premiéru rybárskej relácie s názvom „Na rybách – Petrov zdar!“, ktorú Vám na televízne obrazovky prináša Slovenský rybársky zväz v spolupráci s RTVS. Pripájame Vám zoznam tém, ktoré sú jej obsahom:

  1. Lov hlavátky na Hrone. Kráľovnú našich vôd je možné loviť v posledných dvoch mesiacoch v roku, a my sme sa za touto nádhernou rybou vybrali na rieku Hron v úseku, ktorý obhospodaruje MO SRZ v Žiari nad Hronom. Okrem samotného lovu si povieme zaujímavé informácie o tejto rieke a zúčastnime sa stretnutia priateľov – rybárov.
  2. Zhodnotenie výroby našej relácie v roku 2017. Relácia Na rybách – Petrov zdar už čoskoro oslávi rok od premiéry prvej časti, ktorá bola odvysielaná v nedeľu, 12. februára. Za rok sme pre Vás pripravili množstvo zaujímavých reportáží, a v krátkom zhrnutí si niektoré z nich pripomenieme.
  3. Sumarizácia prehľadov úlovkov. Jednou z povinností každého rybára je do 15. januára odovzdať záznam o dochádzke k vode a úlovkov. Viete, prečo je to dôležité? Ako sa narába z údajmi z týchto záznamov? Na naše otázky nám odpovie Ing. Andrej Píš – hospodár MsO SRZ Nitra.
  4. Lov rýb na feeder počas zimy. Loviť ryby počas zimného obdobia nie je až tak náročné, ako ich lokalizovať. Na jedno zaujímavé miesto sme sa vybrali aj my, a loviť ich budeme na feeder. Sprevádzať nás bude špičkový rybár – Jaroslav Haššo.

Reláciu „Na rybách – Petrov zdar!“ si môžete pozrieť na „Dvojke“ v časoch:

Nedeľa 21. januára o 9:35 hod. – premiéra

Utorok 23. januára o 16:30 hod. – repríza

Prajeme príjemné sledovanie!