20. časť relácie „Na rybách – Petrov zdar“

Vážení rybári a členovia Slovenského rybárskeho zväzu,

dovoľujeme si Vás upozorniť na blížiacu sa premiéru rybárskej relácie s názvom „Na rybách – Petrov zdar!“, ktorú Vám na televízne obrazovky prináša Slovenský rybársky zväz v spolupráci s RTVS. Pripájame Vám zoznam tém, ktoré sú jej obsahom:

  1.  Predstavenie MO SRZ v Sládkovičove. Táto základná organizácia Slovenského rybárskeho zväzu patrí k tým menším, no napriek tomu hospodári na revíroch, ktoré tunajších rybárom môžeme závidieť. Niektoré z nich navštívime a povieme si o nich základné informácie.
  2. Ako sa stať rybárom? K začiatku kalendárneho roka rozhodne patrí aj prijímanie nových záujemcov, ktorí sa chcú stať rybármi. Viete ale, čo všetko pred získaním rybárskeho povolenia musíte absolvovať? O jednotlivých krokoch si už povieme v samotnom príspevku.
  3. Návšteva detského rybárskeho krúžku v Pustých Úľanoch. Práca s rybárskou mlaďou je v posledných rokoch na vzostupe, a svedčí o tom aj detský rybársky krúžok v Pustých Úľanoch. S našou kamerou deti navštívime, a vyspovedáme ich, ako sa im na krúžku páči.
  4. Lov rýb na plávanú s Martinom Lipkom. Reláciu už tradične budeme končiť tak, ako to hovorí aj jej názov – na rybách. Loviť budeme na ramene s teplou vodou, ktorá vyteká z kúpeľov v Piešťanoch. Dopredu Vám prezradíme iba toľko, že sa nám darilo.

Reláciu „Na rybách – Petrov zdar!“ si môžete pozrieť na „Dvojke“ v časoch:

 Sobota 3. februára o 14:00 hod. – premiéra

Nedeľa 4. februára o 8:55 hod. – repríza

Utorok 6. februára o 16:25 hod. – repríza

Prajeme príjemné sledovanie!