24. časť relácie „Na rybách – Petrov zdar“

Vážení rybári a členovia Slovenského rybárskeho zväzu,

dovoľujeme si Vás upozorniť na blížiacu sa premiéru rybárskej relácie s názvom „Na rybách – Petrov zdar!“, ktorú Vám na televízne obrazovky prináša Slovenský rybársky zväz v spolupráci s RTVS. Pripájame Vám zoznam tém, ktoré sú jej obsahom:

  1. Predstavenie ZO SRZ Stará Turá. Najznámejším revírom tunajšej organizácie je bezpochyby Dubník č.1, ktorý bol v minulosti zaradený k revírom chyť a pusť. Viete však, že tunajší rybári obhospodarujú ešte viac atraktívnych revírov, vrátane viacerých odchovných rybníkov, v ktorých si časť násad dochovajú samy? My sme ich navštívili a sprevádzal nás tajomník organizácie p. Radena.
  2. Čistenie potokov pred začatím pstruhovej sezóny. Pstruhová sezóna už odštartovala, ale na jej začiatok sa rybári náležite pripravujú. V Trenčíne čistili potoky, a my sme boli pri tom.
  3. Výlov rybníka v Trenčianskych Tepliciach. Okrem čistenia bol v pláne aj výlov chovného rybníka v mestskom parku v Trenčianskych Tepliciach. Rybári tento revír zarybnili menšími rybami a celý rok sa ich snažili kŕmiť, aby si dochovali kvalitnú násadu do svojich revírov. Čo myslíte, ako sa im darilo?
  4. Zarybňovanie VVN Bešeňová. Tento pstruhový revír s režimom bez privlastnenia si úlovku už dlhé roky patrí k veľmi vyhľadávaným, nakoľko sa tu nachádzajú kapitálne pstruhy a lipne. Ak o tom pochybujete, tak možno Vás presvedčíme pohľadom na ryby, ktorými sa tento revír zarybňuje.
  5. Feedrovačka na Váhu s Andrejom Radenom. Na záver relácie sa už tradične vyberieme na ryby. Loviť budeme v rieke Váh a naším sprievodcom bude známy feedrista Andrej Radena.

Reláciu „Na rybách – Petrov zdar!“ si môžete pozrieť na „Dvojke“ v časoch:

Nedeľa 22. apríla o 8:45hod. – premiéra

Utorok 24. apríla o 16:00hod. – repríza

Zároveň dávame do pozornosti aj kontaktné údaje na redaktora relácie pána Martiša, ktorého môžete kontaktovať v prípade zaujímavých námetov do relácie: redaktor@ssrzrada.sk, 0948 560 900

Prajeme príjemné sledovanie!