30. časť relácie „Na rybách – Petrov zdar“

Vážení rybári a členovia SRZ,

dovoľujeme si Vás upozorniť na blížiacu sa premiéru rybárskej relácie s názvom „Na rybách – Petrov zdar!“, ktorú Vám na televízne obrazovky prináša Slovenský rybársky zväz v spolupráci s RTVS. Pripájame Vám zoznam tém, ktoré sú jej obsahom:

  1. Predstavenie MsO SRZ Hlohovec. V poslednej relácii pred letnou prestávkou sa budeme venovať prevažne lovu rýb rôznymi technikami, a začneme na rieke Váh pri Hlohovci. Pri tejto príležitosti reláciu odštartujeme krátkym predstavením tunajšej organizácie a rieky Váh, na ktorej budeme loviť.
  2. Lov na prívlač s Palom Vašíčkom. Prívlačová sezóna už je v plnom prúde, a nemohli sme túto atraktívnu techniku lovu vynechať. Palo Vašíček nám ukáže, ako lovia pretekári počas tréningov i pretekov. Ryby síce nebudú veľké, ale vynahradí to ich počet.
  3. Lov na plávanú s Jánom Uhrínom. Lov sumcov je v posledných rokoch poriadne atraktívny, avšak predchádza tomu aj lov nástrahových rýb. Jednou z techník, akou sa dajú nástrahové ryby uloviť je aj lov na plávanú. Túto techniku nám bližšie popíše Ján Uhrin.
  4. Lov na feeder s Dávidom Kopincom. S prútom v ruke Vás prevedieme aj posledným príspevkom relácie. Navštívili sme kanál Váhu v Piešťanoch a pokúsili sme sa uloviť niekoľko rýb na feeder. Rovnako ako v predchádzajúcich príspevkoch, aj tu sa nám darilo a ulovili sme hneď niekoľko druhov rýb.

Reláciu „Na rybách – Petrov zdar!“ si môžete pozrieť na „Dvojke“ v časoch:

 Sobota 14. júla o 12:10 hod. – premiéra

Nedeľa 15. júla o 8:55 hod. – repríza

 

V prípade, že ste reláciu nestihli, môžete si ju pozrieť v archíve RTVS:

 https://www.rtvs.sk/televizia/archiv?l=n 


Zároveň dávame do pozornosti aj kontaktné údaje na redaktora relácie pána Martiša, ktorého môžete kontaktovať v prípade zaujímavých námetov do relácie: redaktor@ssrzrada.sk, 0948 560 900.

 

Prajeme príjemné sledovanie!