Premiéra rybárskej relácie s názvom „Na rybách – Petrov zdar!“ – október 2019

Vážení štatutárni zástupcovia ZO SRZ,

dovoľujeme si Vás upozorniť na blížiacu sa premiéru rybárskej relácie s názvom „Na rybách – Petrov zdar!“, ktorú Vám na televízne obrazovky prináša Slovenský rybársky zväz v spolupráci s RTVS. Pripájame Vám zoznam tém, ktoré sú jej obsahom:

  1. Predstavenie MO SRZ Šamorín. V rámci už tradičnej rubriky, ktorou je predstavovanie organizačných zložiek Slovenského rybárskeho zväzu, sa tentoraz vyberieme k rieke Dunaj. Mestečko Šamorín sa nachádza kúsok od Bratislavy, a my s našou kamerou navštívime tunajších rybárov, ktorí nás prevedú po rybárskych revíroch, ktoré obhospodarujú.
  2. Návšteva budúcich rybárov počas praktickej prípravy. Stredná škola v Ivanke pri Dunaji je medzi rybármi známa najmä tým, že sa tu vyučuje odbor rybárstvo. A práve tu sme sa zúčastnili praktickej prípravy študentov, ktorá prebiehala na rybničnej sústave vo Veľkom Blahove.
  3. Lov rýb na prívlač. Jeseň je už tradične priaznivým ročným obdobím pre lov dravých rýb. Vyskúšali sme to v meste Hlohovec, cez ktorý preteká rieka Váh. A práve v nej sme počas niekoľkých hodín ulovili viacero rýb.

Reláciu „Na rybách – Petrov zdar!“ si môžete pozrieť na „Dvojke“ v čase:

Sobota 19. októbra o 14:00hod. – premiéra

Nedeľa 20. októbra o 09:45hod. – repríza

V prípade, že ste reláciu nestihli, môžete si ju pozrieť v archíve RTVS:

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv?l=n

Zároveň dávame do pozornosti aj kontaktné údaje na redaktora relácie pána Martiša, ktorého môžete kontaktovať v prípade zaujímavých námetov do relácie: redaktor@ssrzrada.sk, 0948 560 900.

 

Prajeme príjemné sledovanie!