Upútavka relácia "Na rybách"

Vážení priaznivci rybárstva,

dovoľujeme si Vás upozorniť na blížiacu sa premiéru rybárskej relácie s názvom „Na rybách – Petrov zdar!“, ktorú Vám na televízne obrazovky prináša Slovenský rybársky zväz v spolupráci s RTVS. Pripájame Vám zoznam tém, ktoré sú jej obsahom:

  1. Predstavenie MO SRZ Dunajská Lužná. Najbližšiu časť televíznej relácie pre rybárov strávime v okolí Dunajskej Lužnej. Tunajší rybári hospodária na štyroch rybárskych revíroch, o ktorých nám viac prezradí miestny hospodár. Okrem toho sa ponoríme pod vodnú hladinu jedného z nich, a miestny potápač nám priblíži krásy podvodného sveta.
  2. Lov rýb na kanáli Čierna voda. Poznáte tento nenápadný rybársky revír? Pokiaľ ste tu už niekedy lovili ryby, určite viete, že sa tu dajú uloviť trofejné kusy väčšiny lovených druhov rýb žijúcich u nás. Čo myslíte, ako sa darilo nám?
  3. Neres podustvy severnej. Jarné obdobie je spojené s úchvatnými predstaveniami, ktoré môžeme sledovať na našich rybárskych revíroch. A síce prirodzené výtery rýb. Medzi najzaujímavejšie patrí neres podustiev. A my Vám ho ukážeme.
  4. Štart pstruhovej sezóny. 16. apríla na Slovensku odštartovala hlavná pstruhová sezóna. A bolo to poznať aj podľa množstva rybárov, ktorí sa snažili uloviť svojho prvého tohtoročného pstruha. Samozrejme, túto významnú udalosť sme si nenechali ujsť ani my.

Reláciu „Na rybách – Petrov zdar!“ si môžete pozrieť na „Dvojke“ v čase:
 
Sobota 25. apríla o 13:40 hod. – premiéra
Nedeľa 26. apríla o 09:00 hod. – repríza

V prípade, že ste reláciu nestihli, môžete si ju pozrieť v archíve RTVS:
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv?l=n
Zároveň dávame do pozornosti aj kontaktné údaje na redaktora relácie Petra Martiša, ktorého môžete kontaktovať v prípade zaujímavých námetov do relácie: redaktor@srzrada.sk, 0948 560 900.

Prajeme príjemné sledovanie!