Archív značiek: športová činnosť

Propozície LRU-prívlač

2019

Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov s medzinárodnou účasťou

Usporiadateľ: SZŠR v spolupráci s OŠČ SRZ a  MsO SRZ Trenčín a s MO SRZ Dubnica nad Váhom
Termín konania: 22. – 23. jún 2019
Miesto konania: rieka Váh č.8, č.revíru  :  2-4430-2-1 v Trenčíne a  rieka Váh č.9, č.revíru : 3-4570-1-1 v Dubnici nad Váhom,  oba revíry sú zväzové.
Propozície:   Propozicie MSR jednotlivcov 2019

Medzinárodné majstrovstvá SR juniorov a kadetov

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s MsO SRZ Banská Bystrica
Termín konania: 29. – 30. jún 2019
Miesto konania: Rieka Hron č.8 (revír : 3 – 1090 – 2 – 1)
Rieka Hron č.9C (revír : 3 – 1112 – 2 – 1)
Tajovský potok (revír : 3 – 4290 – 4 – 1 )
Starohrský potok (revír : 3 – 3880 – 4 – 1 )
Propozície:   Propozicie MMSR juniorov a kadetov 2019

1. liga LRU-prívlač

1. dvojkolo

Usporiadateľ: SZŠR v spolupráci s OŠČ SRZMsO SRZ Nové Mesto nad Váhom
Termín konania: 6. – 7. júl 2019
Miesto konania: Rieka Váh, revír č.2 – 4420 – 1 – 1
Propozície:   Propozície 1. liga 1. dvojkolo 2019 LRU-PR

2. liga LRU-prívlač

1. dvojkolo

Usporiadateľ: SZŠR v spolupráci s MO SRZ Vranov nad Topľou a MsO SRZ Prešov
Termín konania: 15. – 16. jún 2019
Miesto konania: Rieka Torysa , revír č. 4 – 2900 – 1 – 1
Propozície:   Propozície 2. liga 1. dvojkolo 2019 LRU-PR



2018

Medzinárodné majstrovstvá SR juniorov

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s MsO SRZ Kysucké Nové Mesto
Termín konania: 30. jún 2018
Miesto konania: Rieka Kysuca č.2a , revír č.3 – 1840 – 2 – 1
Rieka Kysuca č.2b , revír č.3 – 1841 – 2 – 4
Ochodničanka, revír č.3 – 2560 – 4 – 1
Propozície:   Propozicie MMSR juniorov v LRU – prívlač 2018

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska seniorov

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s MO SRZ Trstená a MO SRZ Námestovo
Termín konania: 23. – 24. jún 2018
Miesto konania: Studený potok – MO-Trstená; revír 3 – 3940 -4-1
Propozície:   Propozicie MMSR seniorov v LRU – prívlač 2018

1. liga LRU-prívlač

1. dvojkolo

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s MsO SRZ L. Mikuláš  MsO SRZ Svit
Termín konania: 12. – 13. máj 2018
Miesto konania: Rieka POPRAD – Svit
Propozície:   Propozície 1. liga 1. dvojkolo 2018 LRU-PR

2. liga LRU-prívlač

1. dvojkolo

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s  MsO SRZ Ružomberok
Termín konania: 26. – 27. máj 2018
Miesto konania: Rieka REVÚCA
Propozície:   Propozície 2. liga 1. dvojkolo 2018 LRU-PR


2017

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska seniorov

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s MsO SRZ Trenčín a MsO SRZ Dubnica nad Váhom
Termín konania: 8. – 9. júl 2017
Miesto konania: Rieka Váh č. 8, č. revíru: 2-4430-2-1 v Trenčíne; Rieka Váh č. 9, č. revíru: 3-4570-1-1 v Dubnici nad Váhom
Propozície:   Propozicie MMSR seniorov v LRU – prívlač 2017

Majtrovstvá Slovenska juniorov

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s MsO SRZ Trenčín
Termín konania: 1. júl 2017
Miesto konania: Rieka Vlára, revír č.: 2-4450-4-1
Propozície:   Propozicie MSR juniorov v LRU – prívlač 2017


2016

Majtrovstvá Slovenska jednotlivcov

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s MO SRZ Púchov
Termín konania: 3. septembra – 4. septembra 2016
Miesto konania: Rieka Váh 3-4580-2-1
Propozície:  Propozície LRU Prívlač Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov 2016

1. liga LRU-prívlač

1. dvojkolo

Usporiadateľ: SRZ Rada, Žilina v spolupráci s MO SRZ Trstená a MO Námestovo
Termín konania: 4. júna – 5. júna 2016
Miesto konania: Studený potok – MO-Trstená
Propozície:  Propozície 1. liga LRU-prívlač jar 2016


2015

Propozície a prihláška

 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska juniorov LRU-Prívlač 2015


 

Propozície a výsledky sú uverejňované na stránke sekcie LRU-Prívlač

www.klubprivlace.sk

 

Výsledky pretekov

http://srzrozhodcovia.webnode.sk

Propozície liga RT

2019

Majstrovstvá SR v rybolovnej technike

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2019 SZŠR v spolupráci  s Odborom ŠČ SRZ a MsO SRZ Zvolen usporiada Majstrovstvá SR v rybolovnej technike.

  Propozície Majstrovstvá SR v RT 2019

Termín konania: 22.6. – 23.6.2019
Miesto konania: Banská Bystrica, Sládkovičova 34

Organizačný štáb:

Riaditeľ preteku: Ing. Daniel Poničan
Garant Rady: Pavol Konkoľ
Hlavný rozhodca: Mgr. Marianna Jankovičová
Rozhodcovia: J. Gaál, L. Supák, J. Petrányi, M. Lepko
Technický vedúci: Bc. Marián Lepko
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Zvolen
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Zvolen, príp. 112

Propozície 3. a 4. kolo ligy RT

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2019 SZŠR, v spolupráci s OŠČ SRZ, MsO SRZ Považská Bystrica a usporiada 3. a 4. kolo ligy v rybolovnej technike.

  Propozície 3. a 4. kolo ligy RT 2019

Termín konania: 15.6. – 16.6.2019
Miesto konania: Považská Bystrica-časť Orlové, futbalový štadión TJ Dynamo Orlové

Organizačný štáb:

Riaditeľ preteku: Vladimír Vecel
Garant Rady: Pavol Konkoľ
Hlavný rozhodca: Mgr. Marianna Jankovičová
Rozhodcovia: L. Supák, P. Hruška, J. Petrányi
Technický vedúci: Tomáš Valášek
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Považská Bystrica
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ P. Bystrica, príp. 112

Propozície 1. a 2. kolo ligy RT

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2019 Odbor ŠČ pri SRZ – Rada Žilina usporiada v spolupráci s MsO SRZ Bratislava V. 1 a 2  kolo ligy v rybolovnej technike.

  Propozície 1. a 2. kolo ligy RT 2019

Termín konania: 18.5. – 19.5.2019
Miesto konania: Bratislava, futbalový štadión TJ Bratislava – Čunovo

Organizačný štáb:

Riaditeľ preteku: JUDr. Rastislav Rybár
Garant Rady: určí Rada SRZ – OŠČ
Hlavný rozhodca: Mgr. Marianna Jankovičová
Rozhodcovia: Gaál Jozef, Hruška Peter, Petrányi Ján
Technický vedúci: Jankovič Miroslav
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Bratislava V.
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Bratislava V., príp. 112


2018

Majstrovstvá SR v rybolovnej technike

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2018 MsO SRZ Zvolen v spolupráci  s Odborom ŠČ SRZ usporiada Majstrovstvá SR v rybolovnej technike.

  Propozície Majstrovstvá SR v RT 2018

Termín konania: 23.6. – 24.6.2018
Miesto konania: Zvolen, futbalový štadión TJ Družtevník Očová, Športová ulica

Organizačný štáb:  

Riaditeľ preteku: Ing. Daniel Poničan
Garant Rady: Pavol Konkoľ
Hlavný rozhodca: Mgr. Marianna Jankovičová
Rozhodcovia: Supák, Hruška, Gáal, Lepko
Technický vedúci: Bc. Marián Lepko
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Zvolen
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Zvolen, príp. 112

Propozície 3. a 4. kolo ligy RT 2018

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2018 Odbor ŠČ pri SRZ – Rada Žilina usporiada v spolupráci s MsO SRZ Prešov 3. a 4. kolo ligy v rybolovnej technike.

 Propozície 3. a 4. kolo liga RT 2018

Termín konania: 2. – 3.6.2018
Miesto konania: Haniska pri Prešove, futbalový štadión FK Furča Haniska

Organizačný štáb:  

Riaditeľ preteku: Ing. Daniel Olejňák
Garant Rady: Pavol Konkoľ
Hlavný rozhodca: Mgr. Marianna Jankovičová
Rozhodcovia: J. Gaál, M. Lepko, Kopa
Technický vedúci: Ing. Karol Michalik
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Prešov
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Prešov, príp. 112

 

Účastníci pretekov – ZO SRZ:

  1. Zvolen „A“
  2. Zvolen „B“
  3. Bratislava V. „A“
  4. Bratislava V. „B“
  5. Nové Zámky
  6. Košice
  7. Považská Bystrica

 


Propozície 1. a 2. kolo ligy RT 2018

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2018 Odbor ŠČ pri SRZ – Rada Žilina usporiada v spolupráci s MsO SRZ Bratislava V. 1. a 2.  kolo ligy v rybolovnej technike.

 Propozície 1. a 2. kolo liga RT 2018

Termín konania: 19. – 20.5.2018
Miesto konania: Bratislava, futbalový štadión TJ Bratislava – Čunovo

Organizačný štáb:  

Riaditeľ preteku: JUDr. Rastislav Rybár
Garant Rady: Pavol Konkoľ
Hlavný rozhodca: Mgr. Marianna Jankovičová
Rozhodcovia: L. Supák, J. Gaál, P. Hruška
Technický vedúci: Miroslav Jankovič
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Bratislava V.
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Bratislava V., príp. 112

 

Účastníci pretekov – ZO SRZ:

  1. Bratislava V. družstvo „A“
  2. Bratislava V. družstvo “B“
  3. Košice
  4. Nové Zámky
  5. Považská Bystrica
  6. Zvolen družstvo „A“
  7. Zvolen družstvo „B“

 



2017

Majstrovstvá SR v rybolovnej technike

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2017 SRZ MsO Košice v spolupráci  s Odborom ŠČ SRZ usporiada Majstrovstvá SR v rybolovnej technike.

Propozície Majstrovstvá SR v RT 2017

Termín konania: 24.6 – 25.6.2017
Miesto konania: Košice, futbalový štadión  DRIENOV

Organizačný štáb:

Riaditeľ preteku: Ing. Miroslav  Fečko
Garant Rady: Ing. Karol Michalík
Hlavný rozhodca: Ladislav Supák
Pomocní rozhodcovia: J. Gaál, M. Jankovičová, K. Šuhy, V. Michalíková, M. Lepko
Technický vedúci: Václav Ledvoň
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + 3 zabezpečí SRZ MsO Košice
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Košice., príp. 112

 


Propozície 3. a 4. kolo ligy RT 2017

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2016 Odbor ŠČ pri SRZ – Rada Žilina usporiada v spolupráci s MsO SRZ Zvolen 3. a 4.  kolo ligy v rybolovnej technike.

 Propozície 3. a 4. kolo liga RT 2017

Termín konania: 10.6 – 11.6.2017
Miesto konania: Zvolen, futbalový štadión TJ Družtevník Očová, Športová ulica
GPS súradnice: 48° 36′ 20.7576363″ N,19° 17′ 40.2291584″ E

 

Organizačný štáb:

Riaditeľ preteku: Ing. Daniel Poničan
Garant Rady: Pavol Konkoľ
Hlavný rozhodca: Mgr. Marianna Jankovičová
Sektoroví rozhodcovia: Supák, Hruška, Michalíková, Náhliková, Gáal, Lepko
Technický vedúci: Bc. Marián Lepko
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Zvolen
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Zvolen, príp. 112

Účastníci pretekov – ZO SRZ:

  • Bratislava V. družstvo „A“
  • Bratislava V. družstvo “B“
  • Košice
  • Nové Zámky
  • Považská Bystrica
  • Zvolen „A“
  • Zvolen „B“

Propozície 1. a 2. kolo ligy RT 2017

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2017 Odbor ŠČ pri SRZ – Rada Žilina usporiada v spolupráci s MsO SRZ Bratislava V. a SZRT Nové Zámky 1 a 2  kolo ligy v rybolovnej technike.

 

 Propozície 1. a 2. kolo liga RT 2017

Termín konania: 20.5 – 21.5.2017
Miesto konania: Bratislava, futbalový štadión TJ Bratislava – Čunovo

Organizačný štáb:  

Riaditeľ preteku: JUDr. Rastislav Rybár
Garant Rady: Pavol Konkoľ
Hlavný rozhodca: Mgr. Marianna Jankovičová
Sektoroví rozhodcovia: L. Supák, J. Gaál, P. Hruška, M. Lepko
Technický vedúci: Miroslav Jankovič
Bodovacia komisia: hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Bratislava V.
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Bratislava V., príp. 112

Účastníci pretekov – ZO SRZ:

  • Zvolen „A“
  • Zvolen „B“
  • Bratislava V. „A“
  • Bratislava V. „B“
  • Nové Zámky
  • Košice
  • Považská Bystrica


2016

Propozície 1. a 2. kolo ligy RT 2016

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2016 Odbor ŠČ pri SRZ – Rada Žilina usporiada v spolupráci s MsO SRZ Bratislava V. 1 a 2 kolo ligy v rybolovnej technike.

 Propozície 1. a 2. kolo liga RT 2016

Termín konania : 21.5. – 22.05.2016

Miesto konania : Bratislava, futbalový štadión TJ Bratislava – Čunovo

Organizačný štáb :
Riaditeľ preteku : JUDr. Rastislav Rybár
Garant Rady: Pavol Konkoľ
Hlavný rozhodca : Mgr. Marianna Jankovičová
Sektoroví rozhodcovia : Supák, Durdiaková, Hruška, Ledvoň (+ 4 zabezpečí sekcia RT)
Technický vedúci : Jankovič Miroslav
Bodovacia komisia : hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Bratislava V.
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Bratislava V., príp. 112

Účastníci pretekov – ZO SRZ :
1) Bratislava V. družstvo „A“
2) Bratislava V. družstvo “B“
3) Košice
4) Liptovská Mikuláš
5) Nové Zámky
6) Považská Bystrica
7) Zvolen

Časový program :
21.5.2016 – sobota
07,00 – 07,30 hod. – Prezentácia
07,30 – 08,00 hod. – Otvorenie pretekov, príprava
08,00 – 11,00 hod. – Disciplína č. 1, č. 3, č. 4
11,00 – 12,00 hod. – Disciplína č. 2
12,00 – 13,00 hod. – Prestávka
13,00 – 14,30 hod. – Disciplína č. 6 2x
14,30 – 15,30 hod. – Disciplína č. 5
15,30 – 16,30 hod. – Disciplína č. 7 2x
17,00 – 18,00 hod. – Vyhodnotenie výsledkov 1. kola ligy RT

22.5.2016 – nedeľa
07,00 – 07,30 hod. – Prezentácia
07,30 – 08,00 hod. – Otvorenie pretekov, príprava
08,00 – 11,00 hod. – Disciplína č. 1, č. 3, č. 4
11,00 – 12,00 hod. – Disciplína č. 2
12,00 – 13,00 hod. – Disciplína č. 5
13,00 hod. – Ukončenie, vyhodnotenie 1. a 2. kola ligy RT

Záverečné ustanovenie:
Súťaží sa podľa platných predpisov pre športovú činnosť z roku 2012 a doplnkov č. 1/2013 a 2/2014.
Disciplíny č. 1, č. 3. a č. 4 sa budú hádzať formou rotácie. Pretekári sa rozdelia do 3 skupín a každá skupina začne jednou terčovou disciplínou.
Liga RT je aj nominačným pretekom juniorov na MS v roku 2016 a seniorov na MS v roku 2016.
Každý vedúci družstva musí predložiť platné členské preukazy, registračné preukazy a potvrdené prihlášky do súťaže pre rok 2016.
Na požiadanie rozhodcu je pretekár povinný predložiť náradie ku kontrole.
Preteká sa za každého počasia. V prípade búrky bude pretek prerušený a o ďalšom pokračovaní rozhodne organizačný výbor.
Každý pretekár preteká na vlastné nebezpečenstvo.
Doporučuje sa, aby pretekári mali športové oblečenie.

Ubytovanie je potrebné si zabezpečiť individuálne, napr.:

1) Rusovský penzión, Balkánska 114, 851 10 Bratislava – Rusovce
tel. 02/ 628 59 572, zlatica.antosova@stonline.sk

2) Penzión pri Kaštieli, Balkánska 86/57, 851 10 Bratislava – Rusovce
0905/ 411 889, info@penzionprikastieli.com

3) Rybársky dom v Gabčíkove, Prístav č. 1, msosrzba5@stonline.sk, tel. sekretariát MsO SRZ Bratislava V. 02/ 62 31 89 38

4) Pizzeria Restaurant Malá, Pílová 3, 85110 Bratislava – Jarovce, tel. 02/ 628 60 256, info@mala.sk, www.mala.sk

Žiadame organizácie SRZ aby v dostatočnom časovom predstihu nahlásili zoznam všetkých účastníkov.
Informácie o preteku podá p. Jankovič Miroslav, mob. tel. 0915 141 238, e-mail : marianna.jankovicova@gmail.com
Prajem veľa športových úspechov.

Propozície kontroloval : Pavol Konkoľ, vedúci sekcie RT



2015

Propozície III. a IV. kolo ligy RT 2015

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2015 Odbor ŠČ pri SRZ – Rada Žilina usporiada v spolupráci s MsO SRZ Žilina  3.- 4. kolo ligy v rybolovnej technike.

 Propozície – 3. a 4. kolo liga RT 2015

Termín konania :          6. 6. – 7. 6. 2015

Miesto konania :         Športový areál -futbalové ihrisko – Mojš

Organizačný štáb :   

Riaditeľ preteku:                    Tibor Petruš
Garant Rady:                         Lenka Durdiaková
Hlavný rozhodca:                   Mgr. Marianna Jankovičová
Sektoroví rozhodcovia:          S. Dudr, L. Supák, T. Petruš, R. Elzer, T. Hubočan
Technický vedúci:                  Vladimír Vecel
Bodovacia komisia:                hlavný rozhodca + zabezpečí MsO SRZ Žilina
Zdravotné zabezpečenie:       zabezpečí MsO SRZ Žilina,  príp. 112

 

Účastníci pretekov – ZO SRZ :

  • Bratislava V. družstvo „A“
  • Bratislava V. družstvo “B“
  • Košice
  • Liptovský Mikuláš
  • Nové Zámky
  • Považská Bystrica
  • Prešov
  • Zvolen

Propozície I. a II. kolo ligy RT 2015

Podľa plánu športovej činnosti pre rok 2015 Odbor ŠČ pri SRZ – Rada, Žilina usporiada v spolupráci s MsO SRZ Bratislava V. 1 a 2 kolo ligy v rybolovnej technike.

Propozície 1. a 2. kola ligy RT 2015

Termín konania : 23.5 – 24.5.2015

Miesto konania : Bratislava, futbalový štadión TJ Bratislava – Čunovo

Organizačný štáb :
Riaditeľ preteku : JUDr. Rastislav RYBÁR
Garant Rady: Václav LEDVOŇ
Hlavný rozhodca : Mgr. Marianna JANKOVIČOVÁ
Sektoroví rozhodcovia : SUPÁK, PETRUŠ, ELZER, HUBOČAN
Technický vedúci : Miroslav JANKOVIČ
Bodovacia komisia : hlavný rozhodca + 2 zabezpečí MsO SRZ Bratislava V.
Zdravotné zabezpečenie: zabezpečí MsO SRZ Bratislava V., príp. 112

Účastníci pretekov:

1) MsO SRZ Bratislava V. družstvo „A“
2) MsO SRZ Bratislava V. družstvo “B“
3) MsO SRZ Košice
4) MsO SRZ Liptovský Mikuláš
5) MsO SRZ Nové Zámky
6) MsO SRZ Považská Bystrica
7) MsO SRZ Prešov
8) MsO SRZ Zvolen

Predpisy a pravidlá LRU-feeder

Medzinárodné pravidlá

Medzinárodné pravidlá FIPSed – FEEDER 2018 voľný preklad

Súťažné pravidlá LRU-feeder

 Súťažné pravidlá LRU-Feeder 2019

 

Predpisy a pravidlá

 Predpisy pre športovú činnosť 3. vydanie
 Predpisy pre športovú činnosť 3. vydanie – doplnok č. 1/2013
 Predpisy pre športovú činnosť 3. vydanie – doplnok č. 2/2014

Zoznam funkcionárov Odboru športovej činnosti (OŠČ) 2019 – 2022

Kontakty na funkcionárov

telzoz_idtelzoz_cotelzoz_utvartelzoz_utvar_strongMENOE-MAILFAXTELEFÓNMOBIL
40 fosc Referent OŠČ Referent OŠČ SPRUŠANSKÁ  Mária
referent OŠČ
sport@srzrada.sk +421 918 711 548
+421 41 507 36 20
41 fosc Sekcia LRU - Plávaná Sekcia LRU - Plávaná KRUPIČKA Ľuboš
vedúci sekcie
lkrupicka@centrum.sk +421 905 313 321 
42 fosc Sekcia LRU - Plávaná Sekcia LRU - Plávaná ROLÍK Radoslav
člen
43 fosc Sekcia LRU - Plávaná Sekcia LRU - Plávaná PAVLOVSKÝ Milan
člen
44 fosc Sekcia LRU - Plávaná Sekcia LRU - Plávaná BOHÁČ Miroslav
člen
45 fosc Sekcia LRU - Plávaná Sekcia LRU - Plávaná NAGY Ján
člen
46 fosc Sekcia LRU - Mucha Sekcia LRU - Mucha LEIBICZER Michal, Ing.
vedúci sekcie
michalleibiczer@gmail.com +421 915 997 760 
47 fosc Sekcia LRU - Mucha Sekcia LRU - Mucha TOMKO Peter, Ing.
člen
48 fosc Sekcia LRU - Mucha Sekcia LRU - Mucha LIGDA Vladimír, Ing.
člen
49 fosc Sekcia LRU - Mucha Sekcia LRU - Mucha GAJDOŠ Jozef
člen
50 fosc Sekcia LRU - Mucha Sekcia LRU - Mucha MLYNARČÍK Štefan
člen
51 fosc Sekcia LRU - Prívlač Sekcia LRU - Prívlač SÁMELA  Jaroslav, PhDr.
vedúci sekcie
vajak@vajak.sk +421 911 655 655 
+421 32 743 07 21
52 fosc Sekcia LRU - Prívlač Sekcia LRU - Prívlač HATALA  Richard
člen
53 fosc Sekcia LRU - Prívlač Sekcia LRU - Prívlač CRKOŇ  Róbert
člen
54 fosc Sekcia LRU - Prívlač Sekcia LRU - Prívlač TĚŠICKÝ  Vlastimil, Ing.
člen
55 fosc Sekcia LRU - Prívlač Sekcia LRU - Prívlač VARCHULA  Marek, Mgr.
člen
148 fosc Sekcia Rybolovná technika Sekcia Rybolovná technika KONKOĽ Pavol
vedúci sekcie
pkfishingtackle@orangemail.sk +421 905 352 585
149 fosc Sekcia Rybolovná technika Sekcia Rybolovná technika MICHALÍK Karol, Ing.
člen
150 fosc Sekcia Rybolovná technika Sekcia Rybolovná technika LEDVOŇ Václav
člen
151 fosc Sekcia Rybolovná technika Sekcia Rybolovná technika LEPKO Marián
člen
152 fosc Sekcia Rybolovná technika Sekcia Rybolovná technika SUPÁK Ladislav
člen
160 fosc Sekcia LRU - Feeder Sekcia LRU - Feeder LANTAJ  Ján
vedúci sekcie
lantajj@gmail.com +421 917 324 796 
161 fosc Sekcia LRU - Feeder Sekcia LRU - Feeder MELICHÁR Milan
člen
162 fosc Sekcia LRU - Feeder Sekcia LRU - Feeder HASON Marián
člen
163 fosc Sekcia LRU - Feeder Sekcia LRU - Feeder SCHEIBENREIF Ľudovít
člen
164 fosc Sekcia LRU - Feeder Sekcia LRU - Feeder POROČÁK Peter
člen
170 fosc Komisia rozhodcov Komisia rozhodcov HUPKOVÁ Gabriela
vedúca komisie
gabika@aquarium.sk +421 918 530 999 
171 fosc Komisia rozhodcov Komisia rozhodcov KUBIŠ Pavol
člen
172 fosc Komisia rozhodcov Komisia rozhodcov JANKOVIČOVÁ Marianna, Mgr.
člen
173 fosc Komisia rozhodcov Komisia rozhodcov TIMČÁK Miroslav
člen
174 fosc Komisia rozhodcov Komisia rozhodcov KADLEC Pavol, Mgr.
člen


Zápisnice a uznesenia – rozhodcovia

Najnovšie:

Zápisnica z výročného zasadnutia komisie rozhodcov
Uznesenie z výročného zasadnutia delegátov komisie rozhodcov

(23.02.2019, Žilina)

 

Zápisnice a uznesenia

2019

Zápisnica a uznesenie z výročného zasadnutia komisie rozhodcov
(23.02.2019, Žilina)


2018

 Zápisnica z výročného zasadnutia komisie rozhodcov
(10.02.2018, Žilina)

 Uznesenie z výročného zasadnutia delegátov komisie rozhodcov
(10.02.2018, Žilina)


2017

 Zápisnica z výročného zasadnutia komisie rozhodcov
(04.02.2017, Žilina)

 Uznesenie z výročného zasadnutia delegátov komisie rozhodcov
(04.02.2017, Žilina)


2016

 Zápisnica z výročného zasadnutia komisie rozhodcov
Uznesenie z výročného zasadnutia delegátov komisie rozhodcov

(06.02.2016, Žilina)


2015

 Zápisnica z výročného zasadnutia komisie rozhodcov
(07.02.2015, Žilina)

 Uznesenie z výročného zasadnutia delegátov komisie rozhodcov
(07.02.2015, Žilina)


2014

 Zápisnica z výročného zasadnutia komisie rozhodcov
Uznesenie z výročného zasadnutia delegátov komisie rozhodcov

(01.02.2014, Žilina)